PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5859}

Gnoje

6,2 1 446
ocen
6,2 10 1 1446
Gnoje
powrót do forum filmu Gnoje

Napiszę krótko

ocenił(a) film na 4

BEŁKOT. Kojarzy mi się tylko z przegadanymi socjalistycznymi produkcyjniakami. Manieryzm gry aktorskiej do sześcianu.

ocenił(a) film na 9
ptosiek

Chyba brak doświadczenia - ale z Twojej strony, skoro dla Ciebie to bełkot...

ptosiek

Nie chcę Cię obrażać chłopcze, ale nie bierz się więcej za ocenę sztuki, której zupełnie nie rozumiesz. Pozostań lepiej w świecie matrixa i komentuj wyłącznie megaprodukcje dla pospulstwa, bo pasujesz tu ja wół do karety...

Foxlogic

pospólstwa rzecz jasna

ocenił(a) film na 4
Foxlogic

Widzę że osobiste wtręty kręcą ci ego. Jeśli ci się film podoba to napisz o tym, protekcyjny ton sobie daruj.

ptosiek

a jak dla mnie film taki sobie, ale obejrzalem do końca i szczerze nie żaluję mimo że nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia. Najbardziej podobała mi się ścieżka dzwiękowa, strasznie wpadła mi w ucho, była bardzo dobrze dobrana do filmu pzdr.

ptosiek

Całkowita racja. Film pozbawiony sensu, żal komentować, więc się nie rozpisuję.

ocenił(a) film na 1
ptosiek

Fakt. Filmik w którym 90% to jakieś gonitwy po lesie jak w jakimś cholernym beskidzkim "blair witch project", a pozostałe10% to bełkotliwe dialogi silące się na jakąś metafizyczną głębię. Kolejne dziełko, w którym ekipa mająca pewnikiem okazję zdrowo pobalować w ślicznych okolicznościach przyrody, bawiła się lepiej od publiczności.

ocenił(a) film na 6
Gruby_zly_i_szczery

Sens filmu jest zawarty w dowcipie o świętym Mikołaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones