PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002591}
6,7 5 942
oceny
6,7 10 1 5942
5,0 5
ocen krytyków
Marzec '68
powrót do forum filmu Marzec '68

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Nie słuchajcie gadania o trollach Kurskiego to naprawdę kawał dobrego kina

Mirko721

Dokładnie się zgadzam z tobą Mirko15. Przecież ten film można automatycznie interpretować jako atak na PIS. Podkreśla w jaki sposób społeczeństwo można zmanipulować tworząc wyimagiwanego wroga. Kurski strzelił sobie samobója. Historia lubi się powtarzać.

ocenił(a) film na 7
Mirko721

Ja tez się zgadzam :) film obejrzałam własnie na canale + ,w ogóle sie nie czuje,że to produkcja TVP ,dobrze opowiedziana i zagrana historia, ci młodzi aktorzy bardzo wiarygodni w swoich rolach,starsi zreszta też :)

ocenił(a) film na 7
ewcia802

Mnie to zdziwiło że to produkcja TVPIS jest.Również na C+Online obejrzałem.Ogólnie dobry,realistyczny film.Aktorzy wszyscy faktycznie profesjonalnie się spisali.Oglądało się z zaciekawieniem do samego końca.

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Nie ma takiej stacji TVPIS, ale za to jest stacja TVN Ściek. Porównaj sobie filmy i seriale od TVP i od TVN. To drugie to jakieś nie porozumienie.

ocenił(a) film na 7
skibaa10

Urodziłeś się już upośledzony czy tylko dzisiaj tak udajesz ?

ocenił(a) film na 7
olek_tomasz

A co dupcia swędzi od prawdy? Komedie z TVN to totalna porażka. Dziwię się, że Adamczyk gra w takich filmach. Także nie ma stacji TVPIS, jakbyś nie wiedział, to ci mówię.

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

To niech Cię zdziwi jeszcze i ten fakt, młody lemingu, że właśnie filmy robione przez TVP najmniej zakłamują historię.

Mirko721

Twoje słowa: Kawał dobrego kinae, zachęciły mnie do obejrzenia filmu. Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones