PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526406}
4,3 2 486
ocen
4,3 10 1 2486
Milczenie jest złotem
powrót do forum filmu Milczenie jest złotem

Ratunku,nie wierzę!!:) brak słów.tak beznadziejny film że aż nieprawdopodobne że puszczony w obieg.Do tego jeszcze przed chwilą przeczytałam że pani Pytka miała nominację do złotej kaczki za scenariusz:))))ja pytam za co.

ocenił(a) film na 2
Strusiek_2

Mnie również trudno jest uwierzyć, że autorzy tego "dzieła" zdecydowali się pokazać coś takiego szerszej publiczności... Próbowałam obejrzeć ten film, ale po 45 minutach nudy, "zabawnych" scen i kompletnie idiotycznej fabuły dałam sobie spokój

ocenił(a) film na 7
Strusiek_2

a mi się film podobał. Owszem mogę sie przyczepić do wielu rzeczy w tym filmie. Ale ogólnie rzecz biorąc daję 7 ;)
I co "usłyszę" pewnie przykre komentarze na mój temat co ?:)

Blue_Angel

Blue_Angel paliłaś coś?:))

ocenił(a) film na 7
Strusiek_2

Mnie też podobał się ten film :) I uprzedzając Twoje pytanie - nie, nie paliłam niczego ;)

ocenił(a) film na 2
Blue_Angel

de gustibus... ;)

ocenił(a) film na 1
Strusiek_2

zgadzam się ! żal, dno, chała ..........szkoda słów!

sylsob1

za fajny nie był 4\10

Strusiek_2

chciałam obejrzeć ten film, ale jak zobaczyłam ocenę 4 na filmwebie i wasze komentarze to stwierdziłam, że jednak wybiorę coś innego;)

ocenił(a) film na 1
chica guapa

a ja zacząłem to oglądać i po 20 min. poległem. Za słaby jestem na takie gnioty.

ocenił(a) film na 5
Strusiek_2

Niestety mnie również film nie zachwycił. Było może kilka śmiesznych momentów na samym początku. Niemniej jednak gra aktorska strasznie drętwa, w niektórych momentach odnosiłem wręcz wrażenie, że te aktorki są zdubbingowane (usta nie współgrały z dialogami). Jedynym dobrym momentem jest "wykład" Krzysztofa Globisza, który - nie wiedzieć czemu - zgodził się na grę w takim gniocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones