PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8972}
6,1 2 170
ocen
6,1 10 1 2170
Przystań
powrót do forum filmu Przystań

Jeden z tych filmow, który coś w sobie ma. Pamiętam, jak dobrych kilka lat temu, sporo się o nim mówiło, ale jakoś nie miałem okazji wtedy go zobaczyć. Uważam, że jego największymi atutami są piękne zdjęcia, tworzące klimat, przyjemna muzyka oraz młodziutka Maja Ostaszewska. Nigdy nie byłem specjalnym wielbicielem jej urody, ale w "Przystani była po prostu śliczna, a do tego fajnie zagrała. Świetni byli też Jan Machulski i Edyta Olszówka.

ocenił(a) film na 7
Martin_Eden

Ten magiczny film trafił mi się przypadkiem w telewizji, co ciekawe w moim programie tv go nie było. Takie przypadki są jednak najlepsze. Film naprawdę ciekawy i z klimatem. Jakoś wcześniej o nim nie słyszałam. Teraz na filmwebie odnalazłam go właśnie po panu Machulskim. Wart polecenia.

ocenił(a) film na 5
Martin_Eden

W pełni się podpisuję pod tym wpisem.W warstwie literackiej to scenariusz wpada na mielizny, ale klimat i moje najtęskniejsze późne lata 90te przeniesione jak w kapsule z najlepszymi smaczkami. Faktycznie młoda Ostaszewska bardzo sexy

ocenił(a) film na 7
Martin_Eden

Faktycznie, klimat niesamowity. Oglądam go za każdym razem, jak trafię na niego na tvp Kultura. Oprócz wspomnianych zdjęć, scenerii, atmosfery urzekła mnie też muzyka. Zgadywałam że to Lorenc, nie pomyliłam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones