PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9828}
6,4 4 407
ocen
6,4 10 1 4407
Strefa ciszy
powrót do forum filmu Strefa ciszy

Witam, od dość długiego czasu poszukuje tytułu pewnego filmu. Kawałek filmu obejrzałem kilka lat temu, jednak nie zdążyłem go dokończyć w całości. Przyznam szczerze, że dość kiepsko pamiętam fabułę, ale w pamięci pozostało mi kilka scen. Mianowicie na początku filmu poznajemy parę, która podróżuje przez amerykańską pustynię czerwonym Jeepem Grand Cherokee. W pewnym momencie psuje się auto i bohaterowie zatrzymują się na poboczu. Po jakimś czasie na pustyni zatrzymuję się ciężarówka. Do ciężarówki wsiada kobieta, która zamierza udać się do najbliższego miasta i sprowadzić pomoc ?? Wydaje mi się także, że w tym filmie była scena, w której pokazano mężczyznę ze świeżą raną po odciętych palcach, który brał prysznic. To tyle co zapamiętałem. Film jest z gatunku thrillerów i sądząc po Jeepie mniej więcej z lat 90, może około 2000. Aha ! Przyczyna awarii na pustyni była prawdopodobnie błaha. To wszystko. Czy ktoś może kojarzy taką produkcję ? Od kilku tygodni nie mogę tego rozgryźć ! Fajnie jakby komuś coś przyszło na myśl ;)

mikipryki

Pewnikiem chodzi ci o Incydent/Breakdown z Kurtem Russelem.

http://www.filmweb.pl/f71/Incydent,1997

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones