Bartosz Gelner

6,9
8 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Gelner
musza34

o boże

einhander

hahaha,o ludzie xd

musza34

Dałeś 1/10? Skąd ta nienawiść? :D

musza34

Sugerujesz, że ma doświadczenie w TYCH sprawach? :]

second_temptation

mowmy otwarcie, poprostu dobry aktor - skoro nie boi sie gejowskich scen

musza34

Jeśli człowiek nie jest uprzedzony do homoseksualistów, jest pewien swojej orientacji to takie sceny nie budzą w nim strachu bądź zgorszenia.

bittersweet_

racja, ja np. bym niemogl bo jestem przewrazliwiony i boje sie peda**w

użytkownik usunięty
bittersweet_

Tak teraz tłumaczą młodym chłopcom na lewicowych zajęciach propagandowych? Pozdrawiam serdecznie.

Nie wiem co tłumaczą na takich zajęciach, bo na nie nie uczęszczam.

A czy według Ciebie każdy zawodnik judo, sumo czy innych dyscyplin sportowych w których jest kontakt fizyczny jest gejem?

użytkownik usunięty
bittersweet_

Nigdy niczego podobnego nawet nie ośmieliłbym się głosić, proszę Szanownej Pani. Pozdrawiam serdecznie.

musza34

Taa on że musi być dobry aktor, że takie sceny, a Kubę G. banujecie, niekiedy od gejów wyzywacie, co za hipokrytyzm...:/

GirlEdyta

tak jest , jestem hipokryta, nie lubie gejow i koniec dla mnie to choroba umyslowa i jak inne powinno sie leczyc a nie naglasniac. co do aktora to nadal uwazam ze jest dobry bo nie kazdy ma tyle odwagi.

musza34

ALE JEDNAK KUBY SIĘ CZEPIACIE.
A GELNER HO HO HO HO JAKI DOBRY AKTOR ZAGRAŁ GEJOWSKĄ SCENĘ I SIĘ NIE BAŁ.
KUBA TEGO SAMEGO. A BAŁ SIĘ GORZEJ NIŻ GELNER.

GirlEdyta

Zgadzam się z osobą nade mną. Zdecydujcie się ludzie albo dobry aktor albo gej.

Nikki97

bartosz nie jest gejem prywatnie , przynajmniej nic nie wiadomo NAWET zeby byl bi. Za to gierszal jest gejem i koniec.

użytkownik usunięty
musza34

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

musza34

No ta... jak ma otrzymać za to kupę kasy, którą właduje na konto, kupi za to willę w Warszawie i inne larytasy to co się dziwić, taką ma pracę, jest aktorem. Scena mu się taka trafiła, musiał odegrać i już! A ten cały Gelner nie jest jedynym, który odegrał taką rolę, więc nie wiem czym tu się podniecać. :/

musza34

A co powiecie o aktorze Basket Case, który zagrał koszyk wiklinowy? Sądzę, że to bardzo trudna do zagrania rola i pewnie według was kosz wiklinowy też będzie dobrym aktorem, podoba mi się to!

oruga

zgadzam sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones