Edyta Olszówka

7,0
10 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Olszówka

Piękna i bardzo zdolna! Uwielbiamy Panią Pani Edyto! Kreowane role wspaniałe!

boberek1234

ja też ją uwielbiam za dubbing, za głos, za rolę, polubiłam ją od czasów gdy zaczęła grać w samym życiu. A w przepisie fajnie zagrała, mam nadzieję że zobaczę Panią Edytę w jakieś komediowej roli. Poza rolami uwielbiam ją za to że jest sympatyczną osoba, i że przypomina mi moją polonistkę ze szkoły i z charakteru i z wyglądu.

kinomanka_13

Genialna aktorka. Uwielbiam ją w rolach pozytywnych wariatek tak jak
np. w
Przepis na życie
Ludzie Chudego
Lejdis

jarek1990

w przepisie na życie była genialna ze względu na Olszówkę i Kumorek oglądałam ten serial bardzo lubię te aktorki od czasów gdy grały w samym życiu. Szkoda że już nie ma tego serialu myślałam że zobaczę jaką matką będzie Pola. Uwielbiam ją w rolach komediowych, jeszcze mi się podobała w przystani, w domie, i w samym życiu. W listopadzie napisałam do niej list z prośbą o zdjęcie z autografem, czekam do dziś nie wysłała mi trzymaj kciuki by mi wysłała.

kinomanka_13

Jeżeli chodzi o serial "Przepis na życie". To a go oglądałem dla
1) Borysa Szyca
2) Piotra Adamczyka
3) Edyty Olszówki
Przyznam się że Magdy Kumorek nigdy wcześniej nigdzie nie widziałem. Może dlatego że serialu "Samo życie" nie oglądałem
próbowałem go kiedyś obejrzeć ale jakoś mi nie przypadł do gustu, ale wracając do pani Magdy zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo mi też się podobało to jak grała Izabela Kapiasová. Jestem ciekawy czy prywatnie ma taki pozytywny charakter jak jej bohaterka.

jarek1990

Jeżeli chodzi o serial "Przepis na życie". To ja go oglądałem dla
1) Borysa Szyca
2) Piotra Adamczyka
3) Edyty Olszówki
Przyznam się że Magdy Kumorek nigdy wcześniej nigdzie nie widziałem. Może dlatego że serialu "Samo życie" nie oglądałem
próbowałem go kiedyś obejrzeć ale jakoś mi nie przypadł do gustu, ale wracając do pani Magdy zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo mi też się podobało to jak grała Izabela Kapiasová. Jestem ciekawy czy prywatnie ma taki pozytywny charakter jak jej bohaterka

jarek1990

ja Borysa Szyca nienawidzę bo to celebryta, a ja celebrytów nienawidzę z wyjątkiem Muchy i Kożuchowskiej, ze wzglęu na Adamczyka też trochę oglądałam bardziej ze względu na Kumorek i Olszówkę. Magda jest moją ulubioną aktorką odkąd zaczęła grać w samym życiu i odkąd zagrała w poranku kojota, szkoda że Kumorek odeszła z samego życia bo super tam grała oraz uwielbiam ją za to jak pięknie śpiewa uwielbiam uzdolnionych muzycznie aktorów a dzisiaj to trochę rzadkość sama interesuje się muzyką i życiem piosenkarek i piosenkarzy, filmem też się trochę interesuje. Dla mnie Magda zawsze będzie albo Dominiką z poranku kojota albo Agnieszką z samego życia, a jeśli chodzi o Edytę to sama nie wiem jaka jej rola utkwiła mi bardziej w pamięci chyba Pola z przepisu i Marysia z samego życia.

kinomanka_13

Poranek Kojota widziałem, ale jej nie skojarzyłem dopiero jak napisałaś to domyśliłem się o jaką postać chodzi. Przyznaje genialnie zagrała swoją postać. Tak jak pisałem wcześniej w Przepisie na życie bardzo mi się spodobało to jak zagrała
Izabela Kapiasová chciał bym jeszcze zobaczyć ją w jakimś Polskim filmie lub serialu.

jarek1990

ta Izabela zagrała niedawno w M jak miłość koleżankę Tomka z pracy co pilnowała Pauliny (Agnieszka Żulewska).

kinomanka_13

A fakt rzeczywiście nie skojarzyłem, napewno dlatego że w M jak miłość nie ma Czeskiego akcentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones