Edyta Olszówka

7,0
10 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Olszówka

Bardzo lubię jej postać w serialu Przepis na życie!:) charakterystyczna i z humorem, oby tak dalej

unforgiven1993

faktycznie bardzo fajnie wykreowała postać.

ciastekzdzemem

dokładnie;)

unforgiven1993

Zgadzam się z przedmówcami :) Dodatkowo faktycznie jedna z niewielu, która wygląda na swój wiek. Dla niektórych może wyglądać staro, dla mnie to lepsze niż 50-tki wyglądające na 30-tki i wciskające wszystkim, że to efekt ćwiczeń i zdrowej diety..

yveonne

Ja tez sie zgadzam, fajna postać, dobrze pasuje do serialowej Anki jako jej koleżanka. Pozdrawiam.

unforgiven1993

fakt, jest swietna.
po tej nudnej i ciagnacej sie w nieskonczonosc roli w samym zyciu, mial odmiana.
zawsze ja lubilam, ale rola poli potwierdzila klase i kunszt. dobra z niej aktorka i mysle, ze jej czas dopiero nadchodzi.

bravo007

Czy jej czas nadchodzi? Chyba raczej nie. Olszówka to niewątpliwie dobra aktorka, ale w jej pokoleniu jest wiele dobrych, a nawet bardzo dobrych aktorek i konkurencja jest spora np. Kuna, Herman, Kulesza, Preis, Cielecka, Ostaszewska itd., a jak wiadomo w Polsce zbyt wielu filmów się nie kręci. Zresztą cały dotychczasowy filmowy dorobek Olszówki to głównie duże role komediowe (zazwyczaj w nie najlepszych filmach), w innych gatunkach często gra małe rólki z kilkoma wyjątkami np. "Strefa Ciszy" czy "Cisza" i wątpię by to się zmieniło.

Bolek84

Bo gra w teatrze. Faktycznie jej role w filmach nie są imponujące, ale może po prostu nastawia się na coś innego.

unforgiven1993

dokladnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones