Magdalena Pańkowska

Marlena Magdalena Pańkowska

6,2
63 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Pańkowska

Ja wiem że dziś iosenki Shazzy są kiczowate i to bardzo ale 12 lat temu kiedy zaczynała kariere od razu stała się gwiazdą. Była jedna z najpopularniejszych "piosenkarek". Wiele polskich gwiazd nigdy nie osiągneła tego co ona !!!

Sidewinder

Zgadzam się.I lubię ją,jest fajna i sympatyczna

kocham_zuzienke

No ale w sumie ... na FW ocenia się talent aktorski ;p

użytkownik usunięty
Sidewinder

Co ty nie powiesz? Uroda się już nie liczy, bo to nie portal randkowy? Podziwiam Kate Bekcinsale za aurę, urok i najbardziej wyjątkową urodę w dziejach świata. Aktorką jest przeciętną. Czy nie wolno tego napisać?

kocham_zuzienke

Po mimo wieku nie straciła urody.Ładna kobieta z niej ;-)

bartex_kozaczek

Chyba ci się podsufitka pokrzywiła !



[za krótki]

Sidewinder

Jaja sobie robisz ? Ona nawet na 1 nie zasługuje. Za to, że śpiewa jakiś kicz (to najdelikatniej powiedziane) miałaby dostać wyższą, niż 1 ocenę ? Dałbym jeszcze mniej, gdyby się dało ! BTW. Taka z niej aktorka jak ze mnie król Polski.

cOOba

Czy się dać 1/2 punkta ? Jeśli tak to ja dam [aż] tyle !

Sidewinder

Oceniac jako piosenkarke to za niska zdecydowanie

użytkownik usunięty
Sidewinder

Kiczowaty to jest ten rząd. W połowie lat 90-tych każdy Shazzy słuchał a teraz co drugi zaprzecza i się wstydzi hahaha...czego? To było przynajmniej POLSKIE a nie dzisiejszy importszajs. Cudze chwalicie swego nie znacie.Druga prawda jest taka ze po 2000 wszystko rypło i nie ma zespolow dobrych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones