PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804769}

1983

6,3 36 910
ocen
6,3 10 1 36910
4,1 17
ocen krytyków
1983
powrót do forum serialu 1983

To jakiś żart? Na chwilę obecną, w dniu premiery, Maciej Musiał za swoją rolę ma średnią 9,6 i 100 oddanych głosów. Czy ktoś kupił boty aby nabijać oceny aktorów tego ''dzieła'' ?

cehennem

Boty jak boty, raczej po prostu zakochane trzynastolatki.

szamgar

To samo miałam napisać

cehennem

Jeśli ktoś ma kisiel we łbie zamiast mózgu to występ "aktora" ocenia poprzez to jaki ma fejs, a nie przez pryzmat umiejętności czy ich braku. Takie czasy.

ocenił(a) serial na 3
PanKracjusz

Człowieku jeszcze niedawno szczytem umiejętności aktorskich wg Filmwebu była Margot Robbie w Suicide Squad. Ja tam się nie dziwię...

ocenił(a) serial na 3
cehennem

Co wy gadacie, ze jakies zakochane trzynastolatki. 13 latki siedzą na instagramach i facebookach, a o tym, ze jest tam w necie jakis filmweb nawet sobie sprawy nie zdaja. Ewidentne boty dla tego kasztana

GamoraRuss

Umysłowe trzynastolatki bywają w ciałach starszych kobiet. 7/10 Zakościelnemu za Dywizjon 303 nie wzięło się z powietrza :D Tak samo w tym przypadku.

ocenił(a) serial na 1
cehennem

Musiał odpycha od tego serialu. Żadnych emocji , twarz ciągle ta sama . Dialogi w serialu - mówi jeden /przerwa 2sec /mówi drugi . Ja pierdziele takiego dna się nie spodziewałem , chyra i wieckiewicz , grucha trochę dodają temu sierialowi ale zamiast tego musiał to dorocinski i myślę że było by dużo lepiej. Dla mnie pomysł na serial dobry ale obsada , gra aktorska TVP (lub w 11) Europa już z nas się śmieje i polecam niemiecki serial z Netflix - Dark , to jest klasa

ocenił(a) serial na 6
Bartolini_U

Po raz kolejny możnaby napisać, że "jak na polskie standardy to i tak niezły...", ale dość juz tego tłumaczenia. 1983 jest mocno w tyle względem Dark czy Domu z papieru, a przecież możliwości były te same. A tu nie ma nawet czego porównywać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones