PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747667}
7,0 4 085
ocen
7,0 10 1 4085
Aż po sufit
powrót do forum serialu Aż po sufit!

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 7

Na facebookowym profilu potwierdzono, że będzie drugi sezon serialu. Cieszycie się? Ja bardzo :D

killijoy

Cieszę się jak ksiądz na widok nowego ministranta! :D Raz statystowałam i liczę, że w drugim sezonie też będę miała okazję to zrobić :)

ocenił(a) serial na 6
killijoy

Cieszymy!:)

ocenił(a) serial na 7
iwoneczka_filmweb

niestety radość przed wczesna podobno ma nie być drugiej serii

maciekd_filmweb

hmm...to w dziwnym momecie by zakończyli.Bo chce wiedzieć o co chodziło Zośce.Kompletny niedosyt.Ale w koću nic nie potwierdzone co do 2 sezonu?

karolinkaxx

wiadomo coś? jednak serial zakończony już całkowicie?

karolinkaxx

Podejrzewam że Zośka miała patologiczną rodzinę od której uciekła z Łodzi i wstydzi się jej. Dlatego tak drastycznie powiedziała że nie kocha Tomka nie chcąc doprowadzić do spotkania z rodziną Domirskich. Jej płacz pokazał wszystko. (Zaznaczam to moje domysły odnośnie Zosi). No ale cóż TVN zadrwił z widzów i skopał cały serial. Gdybym wiedział że będzie bez zakończenia nie podchodził bym do oglądania.

ocenił(a) serial na 10
Stando58

Dokładnie tvn skopał taki super serial.Nawet go juz na Payer nie ma, a inny syf puszczają

maxim_12

Zdało by sie przytoczyć słowa Rewińskiego - No i wpiz..u i wylądował i cały misterny serial poszedł też wpiz..u. Nie tylko ten serial przerwany. Jest wiele innych. Np. pierwszy który mi się nawinął. "Hotel 52" - "O mnie się ie martw" itd. Polska serialografia to epoka kamienia łupanego. Tyle w tym temacie.

killijoy

ktoś coś wie?

deathless2

Pazura opowiedział o tym na swoim kanale na YouTube.
Mówił że gdy TVN przejeła firma Scripps zrezygnowali z serialu.
https://www.youtube.com/watch?v=oW-0QJ9vSbY

dannyboi

ou...dzięki za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones