PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747667}
7,0 4 085
ocen
7,0 10 1 4085
Aż po sufit
powrót do forum serialu Aż po sufit!

Pazura, Olszówka - zapowiadało się dobrze. Sceny, które miały być zabawne były żenujące. Po reklamie serialu nastawiłam się na coś z poczuciem humoru. Pomijające mało śmieszne sceny dałam mu szanse. Rozczarowałam się ale obejrzałam do końca. Niestety fabuła też mało wciągająca. Po pierwszym odcinku wiem, że na pewno nie będę czekać na kolejny.

eemilkaa

A czego sie spodziewalas to jest POLSKA wg mnie jak cos sie reklamuje kilka dni przed premiera zwlaszcza w Polsce to potem okazuje sie gniotem .Pierwszy odcinem nudny po 1 sezonie sie skonczy.

Ruben_fw

Nie wiem :) Ja raczej nie oglądam polskich seriali ale ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczył mnie serial "Nie rób scen". Pierwszy odcinek zaczęłam oglądać przypadkiem i wiedziałam, że będę czekać kolejne. Był zabawny, wiele razy się uśmiałam. Miałam nadzieję, że ten będzie podobny ale jednak nie jest :)

eemilkaa

Faktycznie Nie rob scen nie bylo takie zle kilka komediowych scen .Ostaynio oglądałem Bulionerow i powiem szczerze ze fajny serial ze świetną obsadą .Pierwsza miłosc ogladam bo w tv nie ma nic interesujacego.

Ruben_fw

pamiętam Bulionerów, ogladałam i można było się pośmiać :) Kiedyś było pare fajnych seriali. Teraz idą na ilość, nie na jakość. Szczególnie TVN, co sezon po 2-3 nowe seriale. Pierwszą Miłość oglądałam póki nie zaczęły się tam dziać rzeczy jak z filmów sensacyjnych :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones