PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011878}
6,4 12 265
ocen
6,4 10 1 12265
Gry rodzinne
powrót do forum serialu Gry rodzinne

Serial nastawiony na zamęczenie widza: długimi scenami, zmarszczkami, krzykiem Deląga. Wybija się całkowity brak spójności wizji reżysera: jaką historię opowiada i czym chce nasz rozśmieszyć lub wzruszyć. Wrzucił "do gara" wszystko, co można plus resztki z poprzednich obiadów. Deser też jest w tym samym garnuszku. Takie danie jest niesmaczne

ocenił(a) serial na 2
callass

A ta koncowka??!! Ze niby Pilaszewska jeszcze jakies wypociny zaserwuje?! Glowna bohaterka nie do strawienia! Obie rodziny patola na calego ale Kuna gra glowne skrzypce….. przystojny Pawel wcale nie jest przystojny… Gelner za to ciacho

ocenił(a) serial na 3
J_J_3

Tak, chyba Gelner najlepszy w tej obsadzie

J_J_3

Najlepsze ciacho to Anna Romantowska. W życiu bym jej nie poznała, tylko bardzo charakterystyczny głos skłonił mnie do sprawdzenia kto zacz... Tak wypięknieć w dojrzałym wieku to mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 2
Trotyl48

To anna romantowska? Nie poznalam!! Nie ma charakterystycznego seplenienia, piekna kobieta! Zrobila wielkie wrazenie na mnie! Tak! To ciacho

ocenił(a) serial na 8
J_J_3

Przecież sepleniła i to bardziej niż w swoich rolach 30 lat temu...

ocenił(a) serial na 5
Trotyl48

Tak. Nie mogłam się na nią napatrzeć. Jak tylko mąż zasypiał (tak go porwał serial) budziłam go z okrzykiem: patrz jaka piękna Romantowska

Trotyl48

Też mnie Romanowska zaskoczyła niesamowicie, co za klasa i uroda! Lepsza niż Fonda.

Trotyl48

Wreszcie nie miała takich rozpirzonych włosów jak po kiepskiej trwałej. Z tymi prostymi wyglądała PRZEPIĘKNIE.

Trotyl48

tak !!

J_J_3

O to to. Ilekroć było wspomniane, że z Pawła taki przystojniak, zastanawiałam się, czy tylko dla mnie nie.

ocenił(a) serial na 2
Zuza88

Dokładnie?! Jaki przystojniak?! Wyrośniety misiek

J_J_3

ahah, loove ! Wszyscy są oblesni właśnie poza Rycembel ,mIKOŁJCZAK I rOMANTOWSKA. A Ten beznadziejny Kelner, mógłby sie w końcu wydepilowaći przyznać ,że jest gejem ..

ocenił(a) serial na 3
callass

Idealna ocena! Brawo! Dokładnie tak to odebrałem. Świetna recenzja w kilku zdaniach. Gratulacje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones