Ludzie i bogowie
powrót do forum 1 sezonu

Marzę o kolejnym sezonie!

ocenił(a) serial na 10

Jestem po 7 odcinku i za każdym razem reakcje jest taka sama: " ale jak to już koniec?" Nie wiem jak można krytykować muzykę, która jest jednym z najmocniejszych punktów serialu, ja mam dreszcze za każdym razem jak ją słyszę. Główni bohaterowie to aktorskie perełki, reżyser zrobił coś czego nikt inny wcześniej i chwała mu za to!
Postawił na mniej znane twarze, a aktorów bardziej ogranych i znanych obsadził w rolach drugo i trzecio planowych. Fantastyczne jest to, że każdy kolejny odcinek jest lepszy od poprzedniego i budzi jeszcze wiecej emocji. Nie wiem czy kiedykolwiek w jakimś polskim serialu widziałam tak piękne romantyczne sceny. Jestem dumna, że serialowy, genialny Dager to aktor z mojego rodzinnego Olsztyna! Myślę, że wiele negatywnych opinii wynika z tego, że serial wyprodukowała telewizja polska. Ja nie patrzę kto, ale patrze jak i jest super, mam nadzieję, że telewizja zdecyduje się kontynuować historię oddziału "Pazur".

ocenił(a) serial na 9
mmkl12

To dopiero połowa sezonu. 1. sezon ma 13 odcinków, Jego emisja zakonczy sie w grudniu.

ocenił(a) serial na 8
mmkl12

Ja też jestem za 2 sezonem, jeśli nie uśmiercą Onyksa( boję się,że to nastąpi)

ocenił(a) serial na 10
ewa_612

Widziałam zwiastun na Youtube i niestety jest duże prawdopodobieństwo:( ale mam nadzieję, że to nie prawda.

ocenił(a) serial na 8
mmkl12

Nasze przypuszczenia się sprawdziły. Teraz wszystko mi jedno

ewa_612

Oczywiście wielka szkoda, że ginie Onyx. Rola i postać doskonała. Ale czasy II WŚ to nie gra. Ginęli i gnidy, szmalcownicy,kapusie. Ginęli Ci dobrzy.Dziadek rocznik 1919 opowiadał mi, że przez całą wojnę miał przyjaciela, działali razem w konspiracji. Wiele przeszli. A ów przyjaciel zginął w marcu 45 w Warszawie. Potrąciła Go ciężarówka. Banał.

ocenił(a) serial na 7
mmkl12

Oczywiście! Ja nie oglądałam, az ktoregoś dnia cos tam sobie leci i nagle ta muzyka. Jest rewelacyjna! Zaczęłam oglądać i mimo iz wątków faktycznie bardzo dużo, da sie to ogarnąc. Po Stuleciu Winnych i Ranczu jeden z najlepszych seriali tvp.

Zofia_Szydlik25

no nie zapominajmy o "Czasie honoru", który mimo wszystko wydawaje się lepszy od Ludzie.......

ocenił(a) serial na 3
kwieku50

Czas honoru jest o niebo lepszy.

ocenił(a) serial na 9
jacekg9

Nie za bardzo, kamera z ręki, całą wojnę czterech głównych przeżywa spoko

ocenił(a) serial na 7
kwieku50

Właśnie dziś zaczęłam przygodę z tym serialem i niestety rozczarowałam się. Drażni mnie że Niemcy mówią po polsku. To sprawia że nie da się wczuć w klimat tego serialu. W "Ludzie i bogowie" aktorzy zadbali nawet o słynną warszawską wymowę a tu jak nie patrzysz ciągle w ekran to nawet nie wiesz, kiedy kwestie mówi Polak a kiedy Niemiec. No i niestety Ostaszewska która na zawsze będzie mi się kojarzyć z karpiami i macicami.

ocenił(a) serial na 9
mmkl12

Też marzę.

mmkl12

Bardzo dobry serial - i pomimo uśmierceniu Onyksa warto poprowadzić kolejny sezon.

mmkl12

I nadal czekamy na 2 sezon :(

Gruszenka

I nadal czekamy a w temacie cisza ...

PrezesCiemnosci

Niestety...

Gruszenka

A mają pole do popisu , prawdziwy oddział Wapiennik ( Referat 993/W) na kanwie którego dziala serialowy Pazur wykonał ok 70 akcji , z 10 zrezygnował .... aż się prosi o ciąg dalszy

ocenił(a) serial na 8
PrezesCiemnosci

Wiadomo coś czy będzie kontynuacja??

mmkl12

Anulowano kontynuację, czy nawet nie było ogłoszenia że coś będzie?

Veselar

https://www.press.pl/tresc/77845,serial-historyczny-tvp-_ludzie-i-bogowie_-docze ka-sie-kontynuacji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones