Pajęczyna (2021)
Pajęczyna: Sezon 1 Pajęczyna Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Pajęczyna (2021)

Odcinek 1

49m
6,8 256
ocen
6,8 10 1 256
Pajęczyna
powrót do forum s1e1

JESTEM mile zaskoczony po 1 epizodzie. DOBRE dialogi, co rzadko zdarza się w polskich telestory ostatnimi czasy. Dobrze obsadzone role - pan Grabowski jako GIEREK ! HISTORIA zapowiada się ciekawie ....

JACEK_HABRAJSKI

I o dziwo .....wyrażnie słychac dialogi.

ocenił(a) serial na 7
JACEK_HABRAJSKI

Jestem po pierwszym odcinku, ale widać różnicę od innych ostatnich seriali od TVN czytaj Skazana i Receptura, na samym początku logo PISF, ciekawa historia, dobra obsada Kalita, Radwan, Kulig, Lubos, Baka, Grabowski, Wysocki. Zobaczymy jak będzie dalej, na razie na plus.

JACEK_HABRAJSKI

Może dialogi ciekawe ale 2010 i bitcoiny, telefon dottkowy z androidem? LOL

BanditCat

Obie rzeczy istniały już w 2010 roku, więc ich pojawienie się w serialu nie jest błędem, chociaż podejrzewam, że bitcoiny nie były wtedy jeszcze aż tak znane. Nie przyglądałam się uważnie komórce w scenie w szpitalu, ale tę dekadę temu nie każdy telefon z dotykowym ekranem oznaczał androida; LG miało w swojej ofercie Cookie czy GD510.

anilorakk5

Ze źródeł: wiosną 2010 jakiś gościu kupił za 10000 bitcoinow dwie pizze, nie sadze więc by ktoś marnował prąd na kopanie wówczas w naszym kraju w warunkach domowych :) zwłaszcza że 1600 pln to była wypłata, która wówczas mi się marzyla. Ochrona danych osobowych zwana potocznie rodo? tez ten czas że tak dbaliśmy o to zagadnienie w żartach? :-)

ocenił(a) serial na 10
BanditCat

Pierwsza ustawa o ochronie danych osobowych była uchwalona w 1997. Temat ochrony danych był wałkowany przez całe lata 2000. Skąd by się niby wzięły piksele na gębach w reportażach i newsach?!

anilorakk5

W 6 odcinku wyraźnie widać ze Kornelia ma Nokie 5230 z 2009 (Dotykowy Symbian)

BanditCat

Z drugiej strony policjantka mowi ze RODO ale ma telefon z klapka z obsluga MMSów

ocenił(a) serial na 9
BanditCat

Bitcoin były już kopane w 2010 a co do telefonu z Androidem to też już były ale rzadko kto je miał

JACEK_HABRAJSKI


też jestem pozytywnie zaskoczona, oglądam z zaciekawieniem, może trochę ciut sie dłuży ale ogólnie historia fajnie pokazana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones