PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36278}
5,7 1 394
oceny
5,7 10 1 1394
Palce lizać
powrót do forum serialu Palce lizać

a przynajmniej życzę sobie, aby ten wspaniały, pogodny i realistyczny, ciepły w swej atmosferze serial (m.in. dzięki wspaniałej grze aktorskiej Pana Krzysztofa Kowalewskiego, a także innych aktorów).

Serial oglądałem z wielką przyjemnością i bardzo miło go wspominam.

Każdemu polecam jego obejrzenie! :D

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
komentarz

uzupełnienie rozpoczętego zdania: *
Oby więcej takich powstawało,

a przynajmniej życzę sobie, aby ten wspaniały, pogodny i realistyczny, ciepły w swej atmosferze serial (m.in. dzięki wspaniałej grze aktorskiej Pana Krzysztofa Kowalewskiego, a także innych aktorów) był ponownie emitowany w Telewizji Polskiej. Jego oglądanie poprawiało i humor i samopoczucie, m.in. dzięki temu, że pokazywał normalnych ludzi, w trudnych nie żadko sytuacjach codziennej, polskiej rzeczywistości lat 90 XX wieku. Serial autentyczny, prawdziwy, pogodny i przyjemny w odbiorze. Ludzie i sytuacje ukazane w tym serialu potrafią być dla siebie normalni, ludzcy, serdeczni - jak choćby postać Stasia Rudzkiego.

Polecam wszystkim!

ocenił(a) serial na 9
komentarz

Zgadzam się. Znakomity. Pogodny, przyjemny i wartościowy. UROCZY. Szkoda, że nie powstała 2 seria. Rozkręcił się w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 6
komentarz

Też lubiłem oglądać ten serial jako dzieciak. Jest równie miłym wspomnieniem mojego dzieciństwa, co zabawy na podwórku w letnie wakacyjne popołudnia. Znakomita rola pana Krzysztofa Kowalewskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones