PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36706}

Samo życie

3,1 9 960
ocen
3,1 10 1 9960
Samo życie
powrót do forum serialu Samo życie

Tak do 2004-2005 roku. Później już coraz gorzej. Przede wszystkim dużą stratą dla serialu była zmiana Agnieszki. Dużo bardziej wolałam Magdę Kumorek w tej roli. Z czasem nawet ta postać spadła na drugi plan. Wcześniej serial był dużo lepszy i ciekawszy. Jak to zawsze bywa,z "Samego życia" zrobiła się kolejną nieciekawa telenowela. Dobrze,że w porę polsat zakończył emitowanie,bo jego czas się skończył. Nie oceniam go aż tak surowo,bo nie był najgorszym polskim serialem. Na początku nawet przyzwoity. Powinien mieć wyższą średnią. Jest przesadnie niska.

ocenił(a) serial na 5

też się z tobą zgodzę bardziej w roli Agnieszki wolałam Magdalenę Kumorek, dzięki udziałowi Pani Magdaleny w tym serialu stała się moją ulubioną aktorką i nadal tak jest.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Była lepsza. Gdy Agnieszkę zaczęła grać p.Perchuć to nawet postać z czasem zeszła na dalszy plan.

ocenił(a) serial na 5

od 2004 do 2011 musiałam czekać aż Pani Magdalena Kumorek zagra główną rolę no i zagrała w latach 2011-2013 w ,, Przepis na życie". Mam nadzieję że zagra jeszcze jakąś główną rolę ogromnie na to liczę.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Pojawiła się w "W rytmie serca",ale to taka rola dwu lub nawet trzecioplanowa.

ocenił(a) serial na 5

chciałabym żeby Pani Magdalena Kumorek zagrała główną rolę w filmie czy w serialu nie tylko dlatego że to moja ulubiona aktorka odkąd pojawiła się w serialu ,, Samo życie " ale też dlatego że jest wspaniałą aktorką, i wspaniale śpiewa, mogłaby jakąś piosenkarkę zagrać.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

To zależy od niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones